Штаб защиты русских школ, официальный сайт
Адрес:
Штаб защиты русских школ
Рига, ул.Дзирнаву, 102а (Латвийский комитет по правам человека)

Тел.: для срочных случаев
+371 26466510
Эл.почта: f.progress.lv@gmail.com
vbuzaevs@rambler.ruCообщений на форуме: 0
Рассылки Subscribe.Ru
Латвийский Штаб защиты русских школ

Рассылка 'Латвийский Штаб защиты русских школ'Top.LV

WebList.Ru


На главную »» Jautājumi un atbildes
          Прямая линия
 
Datums:   

Atbildes uz lielāku daļu jautājumiem var saņemt, uzmanīgi izlasot šo tekstu:
Latvijas Republikas Satversme, VIII nodaļa. Cilvēka pamattiesības


Jūsu jautājums         Jautājumi [11 - 20]
2007-08-24 11:19
Metode
Kā 5 gadus jaunam bērnam, kurš visu laiku runājis krieviski, iemācīt latviešu valodu? Kāda ir efektīvākā metode? Bērns prot lasīt krieviski un pazīst latviešu burtus. Varbūt kāds zina Interneta adreses, kuras varētu palīdzēt bērnam apgūt latviešu valodu? Kaut kas līdzīgs datorspēlei, kur bērns varētu apgūt latviešu vārdus un bērnam būtu interesanti mācīties. Vai kaut-kas tāds ir Latvijā? Jau kuro dienu meklēju, nevaru atrast. Jau iepriekš Paldies par atbildi.
 Atbilde: Baidos, ka neatradīsiet :( Faktiski, tā ir viena no mūsu pretenzijas pie valdības: bļaustoties 16 gadus par nepieciešamību zināt valodu, izstrādāja vienīgi brutāla spēka "metodi", lai ar to panākt.
 
2007-06-12 13:18
ese
Tu esi klasisks krievu stulbeņa paraugs -nodzīvojis 30 gadus ,bet nevari iemācīties latviešu valodu.Es domāju ka atbild kāds šmurgulis, kuram par vēsturi stāsta vectēvs NKVD š'ņiks.Pie kam tekstā tāds žīdu akcents!!!
 Atbilde: Lieliskais komentārs. Atbildēt nav uz ko, tomēr nopublicēšu, lai būtu redzams, kas ir "īstais latviešu patriots". Tikai neliela piezīme: lielākoties, autors nespēj saprast, ko nozīme krievu valodā "на 30 лет дольше". Visticamāk, absolūti neko bet cipari nevar saprast.
 
2007-06-08 21:42
Ese
Cik gadus jūs dzīvojat latvijā?
 Atbilde: Sk. atbildi 2007-05-11 10:54
 
2007-06-04 20:04
septini
un pie tam holokausts Latvija jau bija beidzies kad dibinaja legionu.Ja jums liekas kad pieminet cilvekus kuri ir cerejusi atgut savai dzimtenei neatkaribu ir ta saucamie ''fashisti'' tad ko piesienieties un protestejat turiet savas domas pie sevim jo nevienam tas neintrese.Pietam nebija batalijons kas iznicinaja ebrejus bet gan vieniba ko vadija Viktors Arajs un ka zinams vieniba ir mazaka par batalijonu.un par ciemu dedzinashanu esu dzirdejis kad to darija vaciesi- protams ja ciema ir sarkanarmiesu vienibas ciems tiks nopostits.
 Atbilde: Bezcerīgs :( Atkal par "dzimtenes neatkarību". Nu palasiet kaut vai vienu-otru lapu no sākumskolas vēstures, nekad nebija Hitlera plānos nekāda neatkarīga Latvija, latvieši kā nācija, kaut vai minimālais oficiālais statuss latviešu valodai – tas bija ļoti skaidri izteikts un katrām zināms.
Protams, leģiona dibināšanas laika Latvijā Holokosts beigusies, jo tā jau bija "Juden frai". Un lai nepalikt bez darba, "varoni" iestājās leģionā, izplātīt "veiksmīgu" pieredzi turpmāk. Piemērām, Varšavas geto, kur latviešiem arī bija daudz darba. Beidziet, apnika. Nu nestāstīšu es Jums vēstures pamati, lūdzu uz sākumskolu. Var būt, "septiņi" ir Jūsu vecums? Spriežot pēc zināšanas līmeni, ļoti iespējams.
Starp citu, ja manas domas neviena neinteresē, ko Jūs te darāt, kāpēc vispār uzdodat jautājumus? ;) Es taču tikai atbildēju tiem, kas jautā, pie tam vēl ne katram un ne katru reizi un neviena uz šejieni neaicināju.
 
2007-06-04 11:48
juris
a un es veel piemirsu, vajag vnk spriest loggiski, Padomju vara izsuutija daudzus latvieshus, iteshi bagaataakos un inteliggentaakos, bet Vaacu armija veersaas galveno kaart pret eebrejiem un komunistiem, tad kuru pusee mums vajadzeeja nostaaties?
 Atbilde: Bez komentāriem. Uzreiz skaidrs, ka autors pats ir no visinteliģentākiem latviešiem.
 
2007-06-04 11:45
juris
Nu nemaz tik daudz jau tos eebrejus mees nenogalinaajaam, vairaak latvieshu bija leggionaa, nevis policijas batalionos, un leggions ciinijaas frontee pret sarkano armiju. Un taapataas eebreji jau nevienam nepatiik :)
 Atbilde: Pirmā frāze liecina par Jūsu neprasmi, pēdējā par rasismu. Nav par ko diskutēt.
 
2007-06-03 23:05
septini
ieteiktu pardomat atbildi. No latviesiem holokausta piedalijas kadi 30 cilveki un jusu nosodijumam uz tiem piekritu, bet tas nenozime kad parejie cilveki kas cinijas vacu armija darija to pasu. tad jau ari krievus varetu saukt par ''fashistiem'' jo daudzi cinijas generala Vlaslova batalijona kaa ari citas tautas kas cinijas vacu armija butu ''fashisti'' rezultata 20% pasaules tautu butu tadi. Krievu zveribas čekas pagrabos bija tik pat sausminosas ka koncentracijas nometnes un pie tam pat musdienas Krievijaa nereti atnak zinas kad kads iebrucis sinagoga un saduris cilvekus ta pat atnak zinas kad ir nogalninati cilveki ar citu adas krasu.Latvija sadi noziegumi ir ljoti maz un tos izdara skinhedi Tagad var pardomat atbildi,
 Atbilde: Atkal baigais "speciālists" atnācis mums mācīt :( 30 cilvēki? Nu-nu. Latvijā bija vairāk par 700 policistu vienības, vairākos bataljonos. Vai ziniet, cik cilvēki ir bataljons? Un tie iznīcinājuši 70,000 ebrejus tikai no Latvijas iedzīvotājiem, dažu mēnešu laikā, nodedzināja vairāki tūkstoši ciematu Krievijā un Baltkrievijā. Kopumā Latvijas teritorijā karā laikā tika iznīcinātas vismaz 300,000 dažādu tautību cilvēki. Vācieši paši ar to nodarbojušās reti (ne tikai Latvijā, visur tā bija), tas ir vietējo patriotu panākums. Diezgan grūti būtu ar to panākt ar tik mazu izpildītāju skaitu, pārāk smags darbs 30 cilvēkiem.
Krievu zvērības? Un cik daudz no Latvijas čekistiem bija latvieši? Starp citu, ir dokumenti kuri liecina, ka katrām no izsūtītiem 40. gadā bez "balles kurpes" bija atļauts paņemt līdzi 1.5 tonnu mantas, tika organizēta mediķu palīdzība ceļā, iebraukšanas vietas bija iepriekš sagatavotas utt. Vai par to latviešu vēsturē nemāca?
Krievus par fašistiem saukt nevar, jo viņi neatbalsta fašismu ne valsts, ne sabiedrības līmeni, tie paši vlasovieši viņiem nav varoni. Analoģiski, mūsdienās vācieši arī nav fašisti. Ar latviešiem daudz sarežģītāk, diemžēl.
Par to, kas notiek Krievijā, vispār nediskutēšu, man tas neinteresē, tāpat kā notikumi, piemērām, Ziemeļkoreja. Kaut vai ko tur nenotiktu, tas nemaz nesataisno fašisma slavināšanu Latvijā. Es dzīvoju šeit, ne Krievijā un atšķirībā no Jums rūpējos pirmām kārtām par savu zemi.
 
2007-06-02 23:48
septini
Iedomāsimies kad ir 1940.gads. Jūsu ģimeni , sarkanarmieši saņem ciet un deportē, bet jūs paliekat nedeportēts. Vai jūs cīnītos vācu armijā lai atriebtos tā pat kā to darīja daudzi latvieši, lietuvieši un igauņi ?
 Atbilde: Jā, jā. Tieši tādēļ latvieši, lietuvieši un igauņi uzsaka iznīcināt ebrejus uzreiz pēc sarkanarmijas aiziešanas, lai atriebtos. Beidziet.
 
2007-05-23 19:59
антифа
Эстонская дивизия СС была только одна (1-я пехотная дивизия СС "Эстония"), состав - эстонцы. Зато латышских и русских дивизий в составе СС было по две: 1-я пехотная дивизия СС "Латвия", состав - латышы, немцы; 2-я пехотная дивизия СС "Латвия", состав - латыши. И первая и вторая русские пехотные дивизии СС "Россия", состав - русские. ("Энциклопедия Третьего Рейха", М. ЛОКИД-МИФ, 1996, страница 121 (Таблица 1: Войска СС)) Еще раз заметьте, русские - 2 дивизии, латыши - две дивизии (но в первой половина - немцы). Получается парадокс: русских в СС было больше всех! Теперь понятно становится, откуда наши нацики берутся. Как результат роССийский нашизм.Вопрос-когда *оценят* русских есесовцев а то все эстонцы латыши?
 Atbilde: Забавно ;) Дивизии СС "Россия" – это Ваш личный вклад в мировую историю. Коллаборационисты, несомненно, были и среди русских – власовцы, например. Вспоминают о них в России как должно – со стыдом и презрением. Но вот в СС русских дивизий не было никогда, Вам показалось. Русских немцы относили к "неполноценным" нациям и входить в состав элитных войск СС они не могли по определению, даже на вспомогательных ролях.
Впрочем, даже если бы Ваши данные были верны, Вам не приходило в голову посчитать, сколько процентов от общего числа русских составляют две дивизии и сколько от числа латышей/эстонцев? Русских, знаете ли, несколько больше.
Боюсь, что Ваш "антифашизм" на самом деле есть ни что иное, как вульгарная русофобия.
 
2007-05-23 16:12
Janka
Vai Nacionālā Spēka Savienība jūsuprāt ir fašistiska organizācija?
 Atbilde: Noteikti.
 
назад | вперед

Parse error: syntax error, unexpected ';' in /usr/local/apache/htdocs/shtab/golosovanie/identif/questions.ebs on line 4